x
Teslimat Koşulları

Teslimat Şartları:

İstanbul İçi Kurye ile teslimat:

Kurye hizmeti saat 11:00'de başlamaktadır. Ortalama teslimat süresi 2 - 4 saat aralığındadır. Yaklaşık 25 ilçeye aynı gün teslimat hizmeti verildiğinden, Bayram, Ramazan, yeni yıl gibi yoğun dönemlerde ve hava muhalefeti olduğunda teslimat süresi artabilir.


Aşağıdaki mahalle ve ilçeler için aynı gün teslimat hizmeti verilmemektedir.

Beykoz Köyleri, Anadolu Kavağı, Riva, Şile, Tuzla, Pendik, Çekmeköy, Sultanbeyli, Sancaktepe 

Kilyos, Demirciköy, Kısırkaya, Uskumruköy, Rumeli feneri, Garipçe, Göktürk, Zekeriyaköy

Silivri, Kumburgaz, Çatalca, İstanbul Havalimanı, Bolluca, Arnavutköy, Adalar, Büyükçekmece


Türkiye içi Kargo: Saat 15:00'ten önce verilen siparişler, Cuma ve Cumartesi günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünlerin size daha taze ulaşması için teslimatı hafta sonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1 - 3 iş günüdür. 

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır.)

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Minimum sipariş tutarı 60 ₺'dir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL üzerinden yapılır.  www.meyvali.com.tr sitede görünen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.